8. oddělení (B. Škochová)

14. 3. 2019
Vážení rodiče, ve čtvrtek 14. 3. jedeme do kina Hostivař na film Raubíř Ralf a internet. Vstupné je 99,- (prosím donést 100,-, zbylou 1,- použijeme na odměnu). Děti si s sebou mohou vzít 69,- na speciální menu (malý popcorn a nápoj). Odjezd od školy cca 12:30, návrat cca 16:30. S sebou do batůžku svačinu, pití a průkazku MHD. Částku prosím uhradit do 12. 3.

7. 3. 2019
V 8. oddělení se rozvíří zábava ve výru tance a soutěží na KARNEVALU - reji masek. Tešíme se na úžasné masky a zábavu :-)

Prosím rodiče, aby měly děti do družiny převlečení na ven, které si mohou ušpinit. Chodíme ven téměr za každého počasí. Děkuji!

14.1.2019
Prosím o donesení fotografie, nebo plechovky bez ostrých okrajů na tvoření do ŠD. Do pátku 18.1.2019.
Děkuji za spolupráci :)

5. 12. 2018
Peklo, peklo peklíčko - zábavný program pro děti bude probíhat ve třídě ŠD, od 14.30 v tělocvičně. Tešímě se na krasné kostýmy :)

30. 11. 2018
Děkujeme všem, kteří se společně s námi pustili do vyrábění na naší výtvarné dílně. Společně jsme si to moc užili :) (foto  zde )

29. 11. 2018 Výtvarná dílna
Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na výtvarné dílny, pořádané 6. a 8. oodělením ŠD. Akce se bude konat ve čtvrtek 29. 11. 2018 ve třídě 1.A, od 13.30 do 16 hod.  - přijďte kdy budete chtít. Prosíme zároveň, aby děti donesly něco dobrého na zub. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vás! :)

9. 11. 2018 Revír lišky Bystroušky
Již několik týdnů jsme se pilně připravovali na vstup do revíru lišky Bystroušky. Četli jsme o ní pohádku, malovali jsme ji společně, dokonce jsme si povídali i o ostatních lesních zvířátkách a jak to v lese chodí. Všechno jsme završili společnou družinovou akcí, kdy jsme zúročili všechny znalosti, co jsme si společně řekli. Nakonec nás čekala odměna. A někdo lišku dokonce potkal :)

25. 10. 2018 Halloweenská diskotéka
Naše oddělení se proměnilo v rej masek a zábavy na Halloweenské diskotéce. Ale aby to nebyla ledajaká diskotéka, zasoutěžili jsme si společně v mnoha zábavných disciplínách. :)

18. 10. 2018 Loutkové představení

Přijela k nám do družiny skupina loutkoherců, aby nám ukázala loutky a my se mohli společně podívat na Vodnickou pohádku. Tento týden společně hrajeme hru na největšího "Smíchmástra" a úžasně se při tom bavíme. Vyhrála Kačenka H. a jako historicky první ze třídy získala titul "Smíchmástra".

12. 10. 2018 Výlet na výstavu Řemesla a cechy
Společně s 6. oddělením jsme si vyjeli na výlet do Národního zemědělského muzea na výstavu Řemesla a cechy. Moc se nám to líbilo a pojedeme zase :) Dozvěděli jsme se nové věci o řemeslech, vyzkoušeli přípravu pokrmů a nakupování v části zaměřené na gastronomii a dozvěděli se i spoustu užitečných informací o lese.

24. 9. 2018 Sázení lípy

Úcastnili jsme se i přes nepřízeň počasí krásného momentu - sázení lípy srdčité na našem školním pozemku. Povídali jsme si o tom, jak asi bude lípa vysoká až budeme vycházet základní školu? Půjdeme se na ni podívat až budeme dospělí? Společně jsme si u sázení zaspívali píseň Ach synku, synku kterou měl rád pan prezident Tomáš Garrigue Masaryk.

18. 9. 2018 Candrbál
Zatancovali jsme si společně na celodružinové akci Candrbál. Naučili jsme se společně několik tanečků a procvičili i ty, které známe ze školky. Akce se nám moc líbila. Fotogalerie je ne webu školy- aktuality.

23. 4.–28. 4., Studijní pobyt v Anglii, 4. A

29. 4. Dox, výstava E. Jiřičné, 8. A

7. 5.   Přírodovědná gramotnost, 4. B
7. 5.   Žilo, bylo jedno město, 1. A, 1. B
9. 5.   Přírodovědná gramotnost, 4. C
10. 5. Obvodní kolo soutěže Dáma
13. 5. Divadlo U Hasičů, přípravná tř.
13. 5. Školní boulder pohár

13. – 17. 5. ŠVP, Sázavka, 3. A

24. 5. Ředitelské volno (volby do EP)

31. 5. Zahradní slavnost