Kroužek informatiky

Pro zájemce bude od 15. 9. 2016 otevřen kroužek informatiky (60 minut). Cena jedné lekce je 40 Kč.  Do Vánoc se uskuteční 11 lekcí = 440 Kč. Kroužek pokračuje v lednu a i ve druhém pololetí, končí poslední čtvrtek v květnu. Maximální počet míst je 15 (počet počítačů v pracovně).
Přihláškyzde  ) odevzdejte přes třídní učitelky nebo emailem: jana.liskova@zsbrectanova.cz.
Pokud se přihlásí více než 15 žáků, je rozhodující datum odevzdání (odeslání) přihlášky. Na první hodině žáci dostanou variabilní symbol pro uskutečnění platby.
Kroužek se platí na účet školy: č.ú.: 2000742329/0800.

Žáci se naučí pomocí speciálních prográmků ovládat počítač, základní příkazy si osvojí v aplikaci Malování, naučí se ovládat králíčka Peťuldu a vyhledávat na internetu, vytvářet plakáty a pozvánky aj.