Badminton do základních škol (V. Kunc)

26.04.2018

Opět jako minulý rok jsme se zúčastnili projektu podporovaného Městskou částí Praha 10 a Badminton Arénou Skalka z.s. Tento projekt je zaměřen na zpopularizování badmintonu a to především na školách. Učitelé TV si díky školení a praktickému vyzkoušení osvojili dovednosti potřebné pro výuku badmintonu v hodinách TV. Žáci 4. - 7. ročníku si ve čtvrtek 26. dubna v BA Skalka prakticky vyzkoušeli trénink vedený zkušenými trenéry. Celé sportovní dopoledne bylo zakončeno školním turnajem smíšených dvojic. Za učitele TV děkuji všem zúčastněným i vítězům.  Žákům se toto sportovní dopoledne velmi líbilo a někteří z nich se mohou těšit na meziškolní srovnávací  turnaj škol Prahy 10, který proběhne 29. - 30. května. Reprezentujícím dvojicím budeme držet pěsti.