1.A (Mgr. Vladimíra Pensdorfová)

18. 9.

Vážení rodiče,

dnes děti dostaly za domácí úkol psaní číslice 1 - zezadu Uvolňovacích cviků.
Prosím opravujte je, aby správně seděly, držely tužku a psaly pečlivě.

Dnes také mají v ŽK vložený papír. Vždy, když budeme psát ve škole nějakou práci na známky, pošlu vám papír domů k prohlédnutí a vy mi jej prosím další den pošlete zpět. Založím jej dětem do porfolia.

Začali jsme probírat písmenka M,m a zítra začneme A,a. Prosím písmenka již vystřihněte, podepište, založte dětem do desek. Prosím písmenka vystřihujte tak, jak je budeme probírat. Někdy si již děti samy označí DÚ v Živé abecedě - zelenou tečku. Bude nutné pravidelně písmenka a slabiky nahlas číst.

Jen připomínám....na TV děti potřebují tričko, kraťasy, tepláky a mikinu. Ještě chodíme na hřiště.
Prosím dohlédněte, aby si děti doma ořezaly pastelky a měly v penále 2 - 3 tužky.
Kdo neumí zavízat kaničky- prosím urychleně naučit.

M str. 10 - 14

ČJ ŽA str. 11 - 17, UC str. 10 - 12, vzadu str. 1 - 3

Pr. str. 7, 8

Hezký zbytek týdne.
Pensdorfová

11.9.

Vážení rodiče,

dnes děti dostaly fotografie. Pokud si je budete chtít nechat, pošlete zítra 270 Kč. Pokud ne, pošlete prosím zítra celou sadu nepoškozenou zpět.

Prosím zkontrolujte dětem důkladně vlasy, ve škole se objevily vši

Učivo v tomto týdnu :

M str. 4 - 9, procvičujeme pojmy první, poslední, za, před....

ČJ ŽA str. 4 - 10, UC - str. 4 - 9. Dbejte prosím na správné držení tužky - opravujte děti

Pr. str. 5,6

Pěkný zbytek týdne.

4.9.

Vážení rodiče,

dnes děti dostaly žákovské knížky = notýsky s krtečkem. Mají uvnitř napsaný variabilní symbol, který je platný po celou dobu školní docházky na naší škole. Při platbě družiny tento variabilní symbol už musíte uvést a jako specifický symbol je oddělení družiny, tedy pro naší třídu 1.

V pátek si budu vybírat žákovské knížky i malý růžový notýsek ke kontrole. Prosím vyplňte oba a nalepte ofocenou kartu pojišťovny.

Jen připomínám....v pátek již cvičební úbor a v pondělí vybavené kufříky na VV

Dnes již děti dostaly domácí úkol - domalování obrázku - prosím dohlédněte, aby zítra přinesli.

V tomto školním roce nebude naší školou otevřen kroužek Aj (nepovinný předmět Aj) pro žáky 1. a 2. ročníku, o kterém jsem vám říkala na tř. schůzce.

Pokud máte o tento kroužek zájem, můžete využít některý z kroužků nabízených externími společnostmi (viz e-maily „info ZŠ Břečťanová – nabídka kroužku ...“).

M str. 2,3

ČJ - ŽA (Živá abeceda) str. 2,3, UV (uvolňovací cviky) str. 2,3

PR ( prvouka) str. 4

Pokud někomu dnes nepřijde mail, prosím napište mi co nejdřive do notýsku, nebo na mou mail. adresu.

Hezký zbytek týdne

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH 1.A ve šk. roce 2019/20

Vážení rodiče,

v pondělí 2. 9. se sejdeme v 7,50 hod. u vstupní brány do školy, odkud půjdeme do areálu ke slavnostnímu přivítání prvňáčků. Potom se půjdeme podívat do třídy a v 9, 00 hod. vám děti před
pav. B osobně předám zpět. Děti si do školy nic nosit nemusí.

Ještě v pondělí v 18,00 hod. budeme mít třídní schůzku ve třídě 1.A, pav.B, kde se dozvíte všechny další informace. Budu vybírat 400 Kč do třídního fondu a kdo bude mít zájem o nepovinnou angličtinu ( čtvrtek 5. nebo 6. vyučovací hodinu) ještě 210 Kč na pracovní sešit.

20. - 27. 9. Švp Černá hora, 1., 2. stupeň
22. - 27. 9. Limbach (SRN), 8. třídy

Přihláška
ZŠ Břečťanová | skola@zsbrectanova.cz (c) 2019 Jan Slabý - IT Market  All right reserved