Konzultační hodiny

Doporučujeme, aby se rodiče předem objednali na telefonu 272 651 133
nebo e-mailem (jmeno.prijmeni@zsbrectanova.cz).

 vyučující   třídní učitel  předměty  konzultační hodiny 

 vedení školy

 Mgr. Miroslav Buchar   ředitel F, ICT dle dohody 
 Mgr. Pavla Fabíková   zástupce ř.  Čj, ICT dle dohody 
 Mgr. Jana Kůstka   zástupce ř. 3.A dle dohody 
 
 1. stupeň
 Ludmila Bachurová   přípravná tř. ---  pondělí 7.00 - 7.45 
 Mgr. Vladimíra Pensdorfová
1.A
---  středa 6.50 - 7.40 
 Markéta Eisenhammerová 1.B  ---  středa 12.45 - 13.30 
 Mgr. Dana Ungrová 2.A Hv  pátek 7.00 - 7.45 
 Mgr. Jiřina Knotková
2.B 
--- pondělí 11.50 - 12.35 
 Bc. Lucie Míčová 2.C  Nj pátek 8.00 - 8.45
 Mgr. Jana Kůstka 3.A  ---  pondělí 13.00 - 14.00
 MgA. Lenka Chmelová 3.B  Aj  úterý 12.45 - 13.30 
 Mgr. Radana Lipusová 3.C  Pč  pondělí 13.15 - 14.00 
 Mgr. Jaroslava Peltanová 4.A Aj  út, st 7.15 - 7.45
 Mgr. Veronika Poláková 4.B ---  čtvrtek 14.00 - 15.00 
 Mgr. Jiří Ulrych 4.C Vl  úterý 10.00 - 10.45 
 Mgr. Zdeňka Täuberová 5.A  Vv  pondělí 10.55 - 11.40 
 Mgr. Jitka Sedláková 5.B   Rj úterý 13.30 - 14.15 
 Mgr. Vlasta Štěpánová 5.C   --- čtvrtek 8.00 - 8.45 
 
 Mgr. Jana Honsová  ---  speciální pedagog  čtvrtek dle dohody
 Mgr. Lucie Novotná ---  školní psycholog  úterý 7.00 - 12.00, středa 11.00 - 17.00
 Marie Adamcová --- asistentka pedagoga  dle dohody
 Veronika Hlízová
---
asistentka pedagoga
dle dohody
 Johana Malířová --- asistentka pedagoga  dle dohody
 Markéta Marešová  --- asistentka pedagoga  dle dohody 
 Anna Michalíková
---
asistentka pedagoga
dle dohody
 Petra Švejnohová, DiS. --- asistentka pedagoga dle dohody
 

 2. stupeň

 Bc. Karolína Gavendová
6.A
Tv, Aj, ICT, Vo, Př
úterý 12.40 - 13.25
 Mgr. Ludmila Nevařilová
6.B
Z, Vo, Čsp
středa 10.00 - 10.45
 Mgr. Barbora Jirásková
6.C
M, Ch, Př

 Mgr. Petr Setvín 7.A  Vv, ICT středa 10.00 - 10.45 
 Mgr. Hana Poláčková 7.B  Čj, D  úterý 10.55 - 11.40 
 Mgr. Vít Kunc 7.C  Aj, ICT, Z, Tv, Ak  úterý 7.00 - 7.50 
 Bc. Pavlína Štefaniková 8.A Tv, Vo  středa 8.55 - 9.40 
 Mgr. Markéta Kubů 8.B   Čj, D pondělí 11.50 - 12.35 
 Mgr. Miroslav Frydrych 9.A Fy, Čsp  pondělí 8.00 - 8.45
 Bc. Nikolas Šintaj 9.B Aj, Z, ICT, Tv, Ak  úterý 7.00 - 7.40
       
 Mgr. Kateřina Čapková
---
Aj, Vv, Pč
středa 12.45 - 13.45
 Mgr. Tomáš Doucha ---  Aj, Nj, Ak  pondělí 12.45 - 13.30 
 Mgr. Jaroslav Haman --- čtvrtek 11.50 - 12.35
 Mgr. Jana Lišková ---
M, ICT
úterý 12.45 - 13.30
 Bc. Veronika Martincová
Čj, Hv
pátek 10.00 - 10.45
 Pavel Mňačko ---  Aj, Ak pondělí 8.00 - 8.45 
 Mgr. Miroslava Preclíková ---  D, Rj středa 7.00 - 8.00 
 Mgr. Květuše Procházková --- Vv, D pondělí 8.55 - 9.40
 Bc. Markéta Sluková --- Aj, Ak pondělí 9.00 - 9.45 
 Mgr. Jaroslav Steklý ---  M, F  středa 12.45 - 13.30 
 Mgr. Ellen Stránská ---  Aj, Vo  pondělí 11.50 - 12.35 
 Ing. Miloslav Šmída  --- Tv úterý 10.55 - 11.40
 Mgr. Pavla Vaňková ---  Vv, Čsp, Pč  pondělí 8.55 - 9.40