5. oddělení (I. Toužilová Savina)

Ve čtvrtek 10. listopadu naše odděleni navštívilo Armádní muzeum na Žižkově, kde si děti prohlédly část nové expozice, zachycující vojenské dějiny českého národa.  Program se jim líbil.

LISTOPAD

Počasí nám přálo, proto jsme mohli na školní zahradě hrabat listí na kompost, sbírat jablka.

Za odměnu děti dostali jablkové řezy.

ZÁŘÍ

Začátek školního roku ve školní družině 5. odd.

Srdečně Vás vítám ve školním roce 2022/2023 a doufám, že tento školní rok bude pro děti příjemný a plný zajímavých poznatků.

Začátek školního roku tráví družina co možná nejvíce času na čerstvém vzduchu. Pokud nám to počasí nedovolí, trávíme čas ve školní družině.

Všechny naše činnosti se první týden rozběhly naplno. Využíváme slunečného počasí k rekreaci na školní zahrádce. Hrajeme vybíjenou, badminton a spousty dalších dětských her, z nichž si vybere každý. Vyrábíme dekorace a malujeme barevné podzimní obrázky. Soutěžíme a vzděláváme se. Nejdůležitější pro děti na družině je to, že tu potkávají hodně kamarádů, které tak dlouho neviděli.     Na těchto stránkách můžete po měsících sledovat fotografie z činností a dění našeho oddělení.

Naše oddělení zapojilo se do akce UKLIĎME ČESKO  20. září a to okolo plotu areálu školy.

Těším se na spolupráci s Vámi.

Vychovatelka I. Toužilová Savina