Uvod

Kroužky


Kroužky vedené pedagogickým pracovníkem školy

ŠD  Vaření, 2., 3. tř. (S. Falářová)

pondělí

14.45 - 16.15

ŠD  Hudebně dramatický, 2., 3. tř. (V. Neděle)

úterý

15.00 - 16.00 

ŠD  Turistický, 2., 3. tř. (I. Sedláková)        

čtvrtek

14.00 - 18.00

 

 

 

Čtenářský klub 1. stupeň (Mgr. J. Knotková) 

pondělí 

13.00 - 14.30

Francouzština pro začátečníky (Mgr. M. Frydrych)

pondělí,
středa

14.00 - 14.45 

Klub dámy a šáchů (Mgr. M. Preclíková)

pondělí 

14.00 - 15.30 

Klub deskových her (Mgr. M. Buchar)

pondělí 

14.00 - 15.30

Flétna, začátečníci (Mgr. D. Ungrová)

pondělí 

14.00 - 14.45 

Flétna, pokročilí (Mgr. D. Ungrová) 

pondělí 

15.00 - 15.45 

Sborový zpěv, př. tř., 1., 2. tř. (Mgr. D. Ungrová)

úterý 

14.00 - 14.45 

Sborový zpěv, 3. - 5. tř. (Mgr. D. Ungrová) 

úterý 

15.00 - 15.45 

Sportovní hry (Mgr. V. Kunc)                  

čtvrtek 

15.30 - 17.00 




Kroužky externích společností

Aj s rodilým mluvčím Kryptonite English Club pondělí  13.00 - 13.45 
Kroužek Aj Easyspeak z.ú. pondělí  13.15 - 14.00 
Keramika Kroužky š.z.  pondělí  13.30 - 14.30 
Aj s rodilým mluvčím Kryptonite English Club pondělí  13.45 - 14.30 
IT kroužek Kroužky š.z. pondělí  14.00 - 15.00 
Mladý elektrikář Kroužky š.z. pondělí  14.00 - 15.30 
Kroužek Aj Easyspeak z.ú. pondělí 14.10 - 14.55 
Aj s rodilým mluvčím Kryptonite English Club pondělí  14.30 - 15.15 
Kroužek Aj Easyspeak z.ú. pondělí  15.05 - 15.50 
Aj s rodilým mluvčím Kryptonite English Club pondělí  15.15 - 16.00 
Malý šéfkuchař Jarmila Šedá úterý  14.00 - 16.00
Aj s rodilým mluvčím  Kryptonite English Club středa  13.00 - 13.45 
Vědecké pokusy Veselá věda  středa  13.45 - 14.45
Aj s rodilým mluvčím  Kryptonite English Club  středa   13.45 - 14.30 
Kutilská dílna  "Beru kroužky"   středa  14.00 - 15.00 
Aj s rodilým mluvčím RYTMIK Dětem o.p.s. středa  14.30 - 15.30 
Aj s rodilým mluvčím Kryptonite English Club středa  14.30 - 15.15 
Dance Way  Dance Way  středa  15.00 - 16.00 
Aj s rodilým mluvčím Kryptonite English Club středa  15.15 - 16.00 
Lego Robotika Ladislav Zahrádka čtvrtek  15.30 - 16.30 
Lego Robotika Ladislav Zahrádka čtvrtek  16.30 - 17.30 
Mladý zdravotník 0 Klub Atom pátek 12.40 - 13.30
Mladý zdravotník I Klub Atom  pátek 13.40 - 14.40
Rychlý kontakt

Základní škola, Praha 10,
Břečťanová 6/2919
106 00 Praha 10

IČO: 47611871
č.ú.: 2000742329/0800

tel.: +420 272 651 133
e-mail: skola@zsbrectanova.cz
datová schránka: is6xmbd

Zobrazit na mapě

 

Základní informace

                  

Kalendář akcí

13. 11.,,Hledá se mladý chemik", 9. B
13. 11.  SCIO testování 9. A, 9. B
14. 11.  První pomoc 4. C, 5. A
14. 11.  Výuka polytech. hnízd, 8. B
15. 11.  SCIO testování, 9. A, 9.B

18. 11.  Florbal, 2. tř., 4.- 6. třída
18. 11.  První pomoc, 5. B, 5. C
19. 11.  SCIO testování 9. A, 9. B
19. 11.  Výuka polytech. hnízd, 8. A
20. 11.  Vánoční fotografování, I. st.
21. 11.  Solná jeskyně, přípravná tř.
22. 11.  Divadelní představení 7. tř.

Školní jídelna

Kontakt
Placení, odhlášení stravného
Jídelníček

--------------------------------------------------------

Webmail (přihlášení)

O škole
Charakteristika
Školská rada
Prezentace tříd
Archiv
Školní rok
2019/2020

Organizace roku
Rozvrhy
Výuka
Zvonění
Kroužky
Knihovna
Rodiče
Konzultační hodiny
Třídní schůzky
Pravidla pro omlouvání absence
Poradenství
Zápis do 1. třídy
Zajímavosti
Dokumenty
Formuláře, žádosti
Školní řád
ŠVP
Úmluva o právech dítěte
Výroční zprávy
Rozpočet
Zásady zpracování osobních údajů
Fotogalerie
Škola
Školní družina
Výtvarná galerie
Školní družina
Denní režim
Vnitřní řád
Platba
Přihláška
Prezentace oddělení
Prezentace kroužků
Kontakty
Škola
Vedení
Učitelé 1. stupeň
Učitelé 2. stupeň
Poradenství
Školní družina
Provoz
Školní jídelna
Pedagogicko - psychologická poradna
Pověřenec (GDPR)
Škola v přírodě
ZŠ Břečťanová | skola@zsbrectanova.cz (c) 2019 Jan Slabý - IT Market  All right reserved