Uvod

Kroužky


Kroužky vedené pedagogickým pracovníkem školy

ŠD  Vaření, 2., 3. tř. (S. Falářová)

pondělí

14.45 - 16.15

ŠD  Tvořivé činnosti, 1. - 3. tř. (B. Škochová, DiS)

úterý 

15.00 - 16.30

ŠD  Kytara, 2., 3. tř. (V. Neděle)

úterý

16.00 - 17.00 

ŠD  Turistický, 2., 3. tř. (I. Sedláková)        

čtvrtek

14.00 - 18.00

ŠD  Literárně - dramatický, 2., 3. tř. (Mgr. L. Lindovská)

čtvrtek 

15.00 - 16.00 

 

 

 

Klub malých debrujárů (Mgr. M. Kulichová)

pondělí 

13.00 - 14.00

Čtenářský klub 2. stupeň (Mgr. P. Fabíková) 

pondělí 

14.00 - 15.30 

Klub dámy a šáchů (Mgr. M. Preclíková)

pondělí 

14.00 - 15.30 

Klub deskových her (Mgr. M. Buchar)

pondělí 

14.00 - 15.30

Flétna, začátečníci (Mgr. D. Ungrová)

pondělí 

14.00 - 14.45 

Flétna, pokročilí (Mgr. D. Ungrová) 

pondělí 

15.00 - 15.45 

Sborový zpěv, př. tř., 1., 2. tř. (Mgr. D. Ungrová)

úterý 

14.00 - 14.45 

Sborový zpěv, 3. - 5. tř. (Mgr. D. Ungrová) 

úterý 

15.00 - 15.45 

Čtenářský klub 1. stupeň (Mgr. V. Denková)

 čtvrtek

13.00 - 14.30 

Sportovní hry (Mgr. V. Kunc)                  

čtvrtek 

15.30 - 17.00 




Kroužky externích společností

IT kroužek Kroužky š.z.  pondělí  14.00 - 15.00 
Aj s rodilým mluvčím  RYTMIK Dětem o.p.s. pondělí  14.30 - 15.30 
Moderní tanec  "Berukroužky"  pondělí  15.00 - 16.00 
Mladý elektrikář Kroužky š.z.  pondělí 15.00 - 16.30 
Lego Robotika Ladislav Zahrádka úterý  15.30 - 16.30
Tvoříme z korálků Petra Svetláková středa  13.45 - 15.15 
Hip hop a Street dance Kroužky š.z.  středa  14.00 - 15.00
Vědecké pokusy I Kroužky š.z.  středa   14.00 - 15.30 
Kutilská dílna  "Beru kroužky"   středa  14.00 - 15.00 
Aj s rodilým mluvčím  RYTMIK Dětem o.p.s. středa  14.30 - 15.30 
Vědecké pokusy II Kroužky š.z.  středa  15.30 - 17.00 
Mladý zdravotník 0 Klub Atom pátek 12.40 - 13.30
Mladý zdravotník I Klub Atom  pátek 13.40 - 14.40
Keramika Kroužky š.z. pátek  13.45 - 14.45 
Rychlý kontakt

Základní škola, Praha 10,
Břečťanová 6/2919
106 00 Praha 10

IČO: 47611871
č.ú.: 2000742329/0800

tel.: +420 272 651 133
e-mail: skola@zsbrectanova.cz

Zobrazit na mapě

 

Základní informace

                  
Kalendář akcí

10. 12. Salesiánské divadlo, 9. tř.
11. 12. 18h. - Třídní schůzky 9. tř. (SŠ)
12. 12. Divadlo Mana, př. tř., 1. tř., 2. tř.
12. 12. 16.00 - Vánoční trhy
13. 12. NP na Vítkově, 8. A
14. 12. Přerov nad Labem, 4. B, 4. C
14. 12. Badminton, II. st., 

17. 12. 19.00 - Vánoční koncert
17. 12. Klub mladého diváka
18. 12. Solná jeskyně, přípravná třída
18. 12. Tábor, 6. B, 9. třída
20. 12. Loučeň, 1. A, př. tř.

22. 12. - 2. 1., vánoční prázdniny

Školní jídelna

Kontakt
Placení, odhlášení stravného
Jídelníček

--------------------------------------------------------

Webmail (přihlášení)

O škole
Charakteristika
Školská rada
Prezentace tříd
Archiv
Školní rok
2018/2019

Organizace roku
Rozvrhy
Výuka
Zvonění
Kroužky
Knihovna
Rodiče
Konzultační hodiny
Třídní schůzky
Pravidla pro omlouvání absence
Poradenství
Zápis do 1. třídy
Přijímací zkoušky na SŠ
Zajímavosti
Dokumenty
Formuláře, žádosti
Školní řád
ŠVP
Plán výchovného poradce
Program prevence
Úmluva o právech dítěte
Výroční zprávy
Rozpočet
Zásady zpracování osobních údajů
Fotogalerie
Škola
Školní družina
Výtvarná galerie
Školní družina
Denní režim
Vnitřní řád
Platba
Zápisní lístek
Prezentace oddělení
Prezentace kroužků
Kontakty
Škola
Vedení
Učitelé 1. stupeň
Učitelé 2. stupeň
Poradenství
Školní družina
Provoz
Školní jídelna
Pedagogicko - psychologická poradna
Pověřenec (GDPR)
Škola v přírodě
ZŠ Břečťanová | skola@zsbrectanova.cz (c) 2018 Jan Slabý - IT Market  All right reserved