6. oddělení (B. Škochová, DiS.)

Vážení rodiče, na rajce.cz  byly umístěny další fotografie. 

Připomínáme, že přihlášky di ŠD na příští školní rok je nutné odevzdat do konce měsíce KVĚTNA. 

Děkuji za spolupráci!

Pokud se mnou budete chtít zůstat v kontaktu i nadále, ráda Vám předám osobní kontakt.

Vážení rodiče, 

zasílám odkaz na fotky na rajce.cz

https://brectanova2022-2023.rajce.idnes.cz/

Vážení rodiče, v pátek 21. 10. se naše oddělení zúčastní canisterapie spojené s přednáškou o prevenci. Přijede k nám Borůvka a Fidorka ze Širokodaleka. :-)

Canisterapie je název pro metodu pozitivního působení na potřebné osoby, prostřednictvím speciálně vedeného a cvičeného psa. 

Akce bude cca od 14:00 do 15:00 hod v kmenové třídě 1.A, pav. E. Pokud se Vaše dítě akce nezúčastní, prosím o vyzvednutí před akcí. Cena je 120 Kč. Peníze prosím uhraďte do středy 19. 10. 2022.

Žádám Vás, abyste zvážili účast - obzvláště pro alergiky na psí srst a děti, které se psů bojí. 

Děkuji a přeji hezký den :-) 


V týdnu od 19. do 23. 9. se v našem oddělení zúčastníme akce Ukliďme Česko. Čeká nás teoretická i praktická část. V teorii se dozvíme zajímavé informace o problematice životního prostředí a odpadů. V praktické části se vydáme do terénu a budeme se snažit posbírat a roztřídit odpad v okolí školy. Moc se těšíme na nové zážitky :-)

Vážení rodiče, vítejte na stránkách našeho oddělení. Dozvíte se zde důležité informace z dění v naší školní družině a mimo jiné zde naleznete fotografie, které s budete moci prohlédnout.

Vážení rodiče, 21. 9. 2022 jdeme na vycházku spojenou s úklidem pro akci Ukliďme Česko. Budeme pryč cca 13:30 - 14:30 hodin. Prosím, vyzvedněte si děti buď před a nebo po akci. Prosím, aby měly děti sportovní oblečení. 

Děkuji a těším se :)