6. oddělení (M. Maskaluková)

25. 2. Karneval exotických zvířat

Vážení rodiče, ve čtvrtek 25. 2. budeme mít v družině Karneval exotických zvířat. Akce začne po návratu z oběda a potrvá cca do 14:00. Děti si mohou donést své masky, do kterých se po obědě převléknou (foto  zde  ).

11. 2. Bobování

Vážení rodiče, ve čtvrtek 11.2. půjdeme s dětmi bobovat. Budeme odcházet hned po obědě cca ve 12:30 a návrat do školy bude do 14:30. Prosím, aby děti měly vhodné oblečení do sněhu (oteplováky, čepice, šála, nepromokavé rukavice, vhodná obuv). Kdo má, tak si s sebou vezme boby, lopatu nebo sáňky. Pokud se dítě nebude moct zúčastnit, vyzvedněte ho prosím, z důvodu současných nařízení, hned po obědě (foto  zde  ).

22.1. Projektové odpoledne s ledním medvědem

Vážení rodiče, v pátek 22. 1. po obědě do cca 14:00 si uděláme v družině k měsíci Zvířátka za polárním kruhem projektové odpoledne. Přečteme si společně pohádku, budeme hrát hry a soutěže, povíme si o problémech globálního oteplování a pro zájemce nakoupím Lední medvěd cupcakes (zdobený muffin ve tvaru ledního medvídka) z kavárny Lelí´s cupcakes (odkaz  zde  ). Nákupem cupcakes společně podpoříme projekt #spoluproklima. Cena jednoho cupcaku je 69,-, z toho 20,- jde na pomoc ledním medvědům. Prosím, aby děti přišly v bílém tričku, a kdo bude mít zájem, aby do středy 20. 1. donesl penízky (cupcake je dost velký, můžete se domluvit s někým napůl) (foto  zde  ).

14. 1. Bobování

Vážení rodiče, ve čtvrtek 14.1. půjdeme s dětmi bobovat (jestli nám sníh vydrží). Budeme odcházet hned po obědě cca ve 12:15 a návrat do školy bude do 14:30. Prosím, aby děti měly vhodné oblečení do sněhu (oteplováky, čepice, šála, nepromokavé rukavice, vhodná obuv). Kdo má, tak si s sebou vezme boby, lopatu nebo sáňky. Pokud se dítě nebude moct zúčastnit, vyzvedněte ho prosím, z důvodu současných nařízení, hned po obědě (foto  zde  ).

Vánoční dílny
V prosinci jsme měli dílničky na výrobu vánočních keramických ozdob a na zdobení perníčků. Děti byly strašně moc šikovné a moc hezky pracovaly. Na mail jsem Vám poslala všechny fotky, které se sem nevešly (foto  zde  ).

18. 12. Zdobení stromečku na vycházce

Vážení rodiče, v pátek 18. 12. půjdeme s dětmi na vycházku k Přírodnímu parku Meandry Botiče. Odcházíme po obědě a vrátíme se cca v 14:30. Prosím, pokud některé z dětí nemůže jít, abyste si ho vyzvedli hned po obědě. Na vycházce budeme zdobit stromeček pro zvířátka v lese. Prosím tedy, aby si děti donesly již nachystané ozdoby na pověšení (položení na zem) – oříšky, žaludy, bukvice, kaštany, šišky, šípky, jeřabiny, slunečnicová nebo dýňová semínka, obilné klasy nebo zrní, kukuřici. Je možné vzít i ovoce a zeleninu – jablko, hruška, mrkev, celer, kedlubna, případně zelí nebo kapustu pro zajíce. Ovoce a zelenina se nejlépe propíchne hřebíkem a dírkou provlečte provázek, případně rovnou připravte plátky a kolečka, také již s provázkem (foto  zde  ).

4. 12. Čertovská diskotéka

Vážení rodiče, v pátek 4. 12. si s dětmi v družince uděláme Čertovskou diskotéku. Akce začne po návratu z oběda a potrvá cca do 14:00. Děti si můžou přinést i své tematické masky, do kterých se po obědě převléknou (foto  zde  ).

20. 11. Závod vlaštovek
Děti si vyrobily v době lockdownu a po návratu do školy krásné vlaštovky, a tak nás v pátek čekal slibovaný závod. Vítězi se stali Terezka, Pavlík a Davídek (foto  zde  ).

15. 10. Ježek bez jablíčka

Vážení rodiče, ve čtvrtek 15. 10. proběhne k projektu „Svět zvířátek“ naučný program se živým ježečkem s názvem Ježek bez jablíčka. Akce probíhá od 12:15 do 13:00. Cena za program je 50,-. Částku prosím doneste do 13. 10.

Solná jeskyně č. 1

Vážení rodiče, ve čtvrtek 1. 10. jdeme do solné jeskyně. Návštěva potrvá od 12:45 do 14:15. S sebou náhradní bílé ponožky.

17. 9. Solná jeskyně

Vážení rodiče, prosím, aby děti donesly do pátka 25. 9. 500,- na 10 vstupů do solné jeskyně (1 vstup / 50,-). Pokud se někdo nebude moct zúčastnit, peníze Vám vrátím.

DIČ: neplátce

1. 3. - 19. 3. ZŠ uzavřena

1. - 7. 3. jarní prázdniny

8. 3. - 19. 3. distanční výuka