Literární čajovna, 3.A (I. Sedláková)

10.03.2015

Je tu březen, "Měsíc knihy", a my jsme si ve 3.A udělali Literární čajovnu, ale pěkně zpestřenou! Přenocovali jsme ve škole i se školními skřítky. Rodiče nám přinesli spacáky, ale hlavně spoustu koláčů, bábovky a mafiny.  Sesedli  jsme se kolem velkého stolu a povídali si o svých přinesených, oblíbených knížkách. Potom jsme se navečeřeli a vymýšleli si příběhy o školních skřítcích. A v tom nejlepším, se skřítkové objevili v zahradě školy. Jedna hodná školní víla a jeden zlobivý skřítek, který nám nechtěl vydat čokoládu, kterou jsme si zasloužili. Nakonec byla na řadě hygiena a spacák. Jen se nám nechtěli stále zavřít pusinky.... Ráno  jsme zase nemohli dospat budíčku a snídaně! Dojedli jsme dobroty od maminek a také rohlíky s máslem a marmeládou a hupky šupky do školních lavic.