Mc Donalds Cup, 4., 5. třídy (M. Joska)

21.04.2023

Dne 21. 4. 2023 se žáci 4. a 5. tříd zúčastnili obvodního kola tradičního fotbalového turnaje MC Donald´s Cup, který se odehrál ve sportovním areálu SK Slavia. Hned v prvním utkání skupiny se ukázalo, že náš výběr je složený nejen z technicky a fyzicky skvěle vybavených fotbalistů, ale i dobrých kamarádů, což jako učitel oceňuji především. Ve skupině se hrály celkem čtyři zápasy a všechny skončily naší výhrou. Do play off jsme tak postupovali z výhodného 1. místa. Dalšími dvěma výherními zápasy jsme se probojovali do finále, kde náš čekal vítěz druhého pavouka ZŠ Eden. I přes vyrovnaný výkon obou družstev prohrál náš výběr těsně 2:1. Oba dva góly nám vstřelil Patrik Baroš, syn české fotbalové legendy Milana Baroše. Do školy tak chlapci přivezli pohár za 2. místo a sami si z turnaje odnášejí skvělý zážitek, věřím, že na celý život.