Nocování ve škole, 2.A (I. Sedláková)

17.03.2015

Nocovat ve škole se rozhodla i 2.A třída. Takže jsme si s paní učitelkou vyzvedly děti večer v 6 hodin u brány a odvedly si je do družinky. Děti si připravily knížky, o kterých nám povídaly. Přestože se některé děti za začátku styděly, zvládly to úplně bezvadně. Také je musíme pochválit za hezké chování u stolu a za podporu svých kamarádů. Maminky nám připravily bábovku, buchtu, puding a sušenky, takže jsme k čaji měli i spoustu dobrot.   No a po hygieně jsme se zavrtali do spacáků a při pohádce se pokoušeli usnout. Ale znáte to! Při tak mimořádné akci to hned tak nejde! Samozřejmě ani ráno nešlo dospat. Po úklidu a snídani jsme přešli do třídy, kde v učení nebudou žádné úlevy. Tak snad neusneme:)