Výsledky soutěže Pangea (J. Lišková)

11.04.2023

Již známe výsledky prvního kola matematické soutěže Pangea. Nejlepším matematikem se stal Matyáš Kadlec z 5. C, který se umístil v prvním kole na 1. místě z celé republiky. Matyáš bude naši školu reprezentovat ve druhém kole, které se uskuteční 16. 6. v nové budově Národního muzea. V kategorii čtvrtých tříd se ve školním kole na prvním místě umístila Anežka Sklenářová ze 4.A. V kategorii pátých tříd se na prvním místě ve školním kole umístil Matyáš Kadlec z 5.C V kategorii šestých tříd se na prvním místě umístil Tomáš Venta ze 6.A. V kategorii sedmých tříd se na prvním místě umístil Tomáš Svoboda ze 7.A. V kategorii osmých tříd se na prvním místě umístila Beáta Vanduchová z 8.B. Vítězům gratulujeme.