Divadlo Spejbla a Hurvínka, 3.C (V. Štěpánová)

28.01.2020

V úterý 28. ledna jsme se společně vydali do Divadla Spejbla a Hurvínka na divadelní představení Pohádky pro Hurvínka. Děti se na představení moc těšily a do školy tentokrát přišly ve slavnostním oděvu. Hned po příchodu do divadla na nás dýchla velmi příjemná atmosféra. Bundy a kabáty jsme si odložili do šatny, kde se nás okamžitě ujala příjemná paní, která nás uvedla do divadelního baru pro děti, abychom se nasvačili. Děti si mohly nakoupit sladkosti a suvenýry. Později nás stejně příjemný mladý muž odvedl do hlediště a netrpělivě jsme všichni čekali na Hurvínka, Spejbla a Máničku. Představení se nám všem líbilo, děti si připomněly pohádky a věřím, že si i odnesly ponaučení o moudrosti a lásce.