Fotbalový pohár, 1., 2. třídy (L. Přibová)

26.01.2016

V úterý 26. 1. se vybraní žáci 1. a 2. tříd zúčastnili základního kola Fotbalového poháru, které se hrálo v nové hale na Chodově.
V základní skupině jsme skončili nejprve na druhém místě, když jsme prohráli s družstvem Kolovrat. V semifinálovém kole naši fotbalisti svedli vyčerpávající a nervy drásající utkání s družstvem Gutovky, které se rozhodovalo asi desetiminutovou střelbou penalt. Naši hoši měli ocelové nervy a Gutovku nakonec na penalty porazili. Ve finále nás tak opět čekalo družstvo Kolovrat. Bohužel ani na podruhé se nám nepodařilo soupeře porazit a finálové utkání skončilo těsně 2 : 3. To nám ale vůbec nevadilo, protože naše škola postupuje do semifinálového kola Poháru. Náš úspěch je o to větší, že jsme pro nemocnost hráčů museli nastoupit v náhradní sestavě. Z turnaje jsme si odnesli velikou únavu kompenzovanou radostí z poháru a stříbrných medailí.
Všem malým fotbalistům a fotbalistce moc děkujeme za obětavé nasazení při reprezentaci naší školy a přejeme jim podobný úspěch i v semifinálovém kole Poháru. Další fotografie z turnaje můžete najít na http://www.detskypohar.cz/fotogalerie/ .