Hry a hlavolamy, 6. třída (J. Lišková)

10.09.2015

Žáci 6. třídy s paní učitelkou J. Liškovou navštívili historické prostory Novoměstské radnice, kde se konala již 21. výstava Hry a hlavolamy. Během řešení rozmanitých hlavolamů museli zapojit šedou kůru mozkovou, ne vždy se jim záludné hlavolamy podařilo vyřešit, někteým chyběla tolik potřebná trpělivost. Valentýnka Skřivanová měla nejpevnější ruku při projetí Edisonova labyrintu, ani jednou se nedotkla drátku, všichni jí tleskali. Zajímavá byla na nádvoří show od IQLANDIA Liberec. Moderátor předvedl Ducha v lahvi a hrátky s tekutým dusíkem. V zasedacích místnostech radnice si žáci zahráli velké množství poučných her. Někteří neodolali lákavé nabídce u prodejních stánků a utratili zde svoje kapesné. Všem se výstava moc líbila a těší se na další za rok.