Školní výlet Benecko, 8., 9. třída (H. Poláčková)

20.06.2016

Ve dnech 13. – 15. června 2016 se uskutečnil školní výlet žáků 8. a 9. třídy. Počasí nám sice nepřálo a museli jsme kvůli dešti měnit program, i tak jsme toho ale hodně viděli a zažili. Byli jsme ubytovaní v malém penzionu v Benecku v Krkonoších a na výlety nás dopravoval objednaný autobus. První den jsme navštívili zámek Sychrov a krytý bazén s tobogánem v Jablonci nad Nisou. Další den jsme se rozhodli pro pěší túru na Ještěd, zpět už zvolili někteří variantu lanovky. Následovala návštěva ZOO Liberec, kde se žáci s radostí svezli dětským vláčkem. Den jsme zakončili posezením u ohně a opékáním špekáčků. Na zpáteční cestě jsme se zastavili v Harrachově. Exkurze ve sklárně se žákům líbila a naši průvodkyni zahrnuli řadou dotazů.

Miroslava Preclíková, Mgr. Hana Poláčková, Mgr. Marie Švecová