Svatováclavská výtvarná soutěž, 9. třída (K. Málek)

17.09.2018

Svatováclavské trhy jsou jednou z hlavních kulturních akcí v centru Prahy. Letos se konají v termínu od 14. do 28. září na Václavském náměstí a na náměstí Republiky. Jejich hlavním tématem jsou oslavy svátku svatého Václava, jako významné historické osobnosti a patrona naší země. Žáci naší školy se zapojili do výtvarné soutěže, která byla při této příležitosti vyhlášena. Tématem bylo ztvárnění svatého Václava libovolnou výtvarnou technikou. Soutěž má kromě umělecké roviny také edukativní přesah. Vybrané práce budou vystaveny přímo na Václavském náměstí. Žáci navíc soutěží o věcné ceny. Vyhlášení oceněných proběhne dne 28. 9. 2018 od 14.00 hodin v prostorách Svatováclavských trhů na Václavském náměstí.