Turnaj v miniházené, 3. - 5. ročník (J. Nehasilová)

19.11.2015

Dne 19. 11. 2015 se uskutečnil  v  tělocvičně  pod vedením třídních učitelek Mgr. Jany Nehasilové a Mgr. Lenky Přibové školní turnaj v miniházené. Zúčastnili se ho žáci a žákyně 3. – 5. tříd. Na turnaj si přihlásila dvě družstva z každé třídy a kapitáni losovali umístění do skupin. Byly tři skupiny, v každé skupině byla čtyři družstva.
Po napínavých utkáních ve skupinách postoupilo družstvo na 1.místě. A tak ze skupiny A postoupili žáci ze 3.B (Vlkodlaci), ze skupiny B žáci z 5.B (Ilumináti) a ze skupiny C opět žáci z 5.B (PSG). Tato družstva si zahrála mezi sebou, aby se rozhodlo o konečném pořadí.
Na 3., krásném místě, skončili Vlkodlaci, na 2. místě, po vyčerpávajícím utkání, skončili Ilumináti a 1. místo získalo družstvo s názvem PSG.
I když nemohou být zákonitě všichni na prvním, druhém ani třetím místě, aby dostali krásné medaile, přesto  velkou pochvalu si zaslouží všechna zúčastněná družstva  – za nadšení, velké úsilí, odvahu a ochotu reprezentovat třídu. Nakonec nemůžeme zapomenout ani na „diváky  - spolužáky“, kteří hlasitým skandováním podporovali své favority.
Školní turnaj v miniházené se prostě vydařil.