V Senátu s Hravým architektem, 4.A, 4.B (J. Peltanová)

28.05.2019

28. května žáci 4.A a 4.B navštívili Den dětí v Senátu s Hravým architektem – slavnostní zahájení výstavy "100 let hravé architektury". V nádherné Valdštejnské zahradě a krásné historické budově Senátu se spolu s dalšími 13 školami účastnili programu, který zahájila místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR. Všechny zaujalo i vystoupení  a autogramiáda populárního zpěváka, interaktivní program, občerstvení a především prohlídka historické budovy. Silný dojem nám nepokazilo ani nepříznivé počasí. Inspiraci z celé akce využijeme především v hodinách výtvarné výchovy. Zúčastníme se svými pracemi HRAVÝ ARCHITEKT dalšího ročníku mezinárodní soutěže, která bude pokračovat v říjnu na Pražském hradě a následně poputuje do dalších zemí.