Bruslení IceRink, 5.C (V. Štěpánová)

06.05.2022

Konečně bruslíme! Žáci 5. C se dočkali! V úterý 26. dubna si užili první lekci bruslení na Icerinku ve Strašnicích. Děti budou bruslit celkem pětkrát. Na ledu se jim věnují milé trenérky a trenéři. Zapojili se i úplní začátečníci, a již po druhé lekci si zvládli zahrát společně s ostatními bruslaři zábavné hry, jako jsou Rybičky, rybáři jedou nebo pohybovou hru Na molekuly. Děti se vždy po ukončení lekce, která má 55 minut, těší na další. Výhodou bruslení na IceRinku je možnost vypůjčení si bruslí přímo na zimním stadionu, a zároveň přijatelná cena za jednu lekci. Děti se mohou v průběhu celého roku i nadále zdokonalovat, a navštěvovat hodiny veřejného bruslení, anebo si dokonce domluvit soukromé lekce s trenérem.
Mám radost, že mají děti zájem a bruslení je opravdu baví!