Come and Show, 1. stupeň (M. Hrkalová)

05.04.2023

Ve dnech 4. a 5. 4. se žáci 3., 4., a 5. ročníků zúčastnili soutěžní přehlídky Come and Show. Připravili si taneční, pěvecká, recitační i dramatická vystoupení v angličtině, která měla u poroty i diváků velký úspěch a většina z nich se umístila na pozicích "great" a "top". Žáci soutěžili v kategoriích "beginner" a "intermediate" a kromě svých vystoupení měli příležitost zhlédnout také vystoupení ostatních soutěžících, která, zejména v kategorii "advanced", byla velkým uměleckým zážitkem i inspirací. Žáci během nácviku vystoupení prokázali vytrvalost a schopnost spolupráce, při samotném představení v prostředí divadelního sálu pak museli překonat trému a "vydat ze sebe to nejlepší", za což si vysloužili diplomy a dárky - například anglické knihy, hry, časopisy apod. Velký dík patří také učitelům, kteří se žáky představení nacvičili a umožnili jim zažít pocit úspěchu, který žáky navnadil k tomu, že už vymýšlejí, s jakým vystoupením "zabodují" na dalším ročníku. Gratulujeme a těšíme se na další (mnohdy dechberoucí) ukázky talentů našich žáků!