Etiketa, 3.B (J. Nehasilová)

31.01.2018

Dnešní den jsme začali nákupem v Tesco, každá skupina měla připravený seznam nákupu, který potřebovali k výrobě pohoštění. Pokoušeli jsme se pojmenovat nakoupené potraviny v angličtině. Nezapomněli jsme ani na matematiku, každá skupinka zjišťovala o kolik překročila daný limit nebo zda se jim podařilo ušetřit a kolik. Žáci vyhledávali nejlevnější a nejdražší potravinu.
Děti nejvíce bavila příprava pohoštění, jednoduché to nebylo, ale podle fotografií je jistě vidět, že celá třída to zvládla velmi dobře. Co si děti vyrobily to si také snědly, všichni byli zvědaví, cože to v druhých skupinkách je za pohoštění. Na závěr jsme si popřáli hodně úspěchů do dalšího pololetí a paní učitelka rozdala, s napětím očekávané, vysvědčení.