Halloween aneb škola čar a kouzel, 4.B (M. Nekovářová)

08.11.2017

Jednou z kapitol v anglickém jazyce pro 1. stupeň je oslava svátku Halloween. A tak se také naše 4. B na chvíli proměnila v třídu ze "školy čar a kouzel". Protože však žijeme v českém prostředí a měli bychom znát také naše zvyky, nezapomněli jsme si nejprve vysvětlit, které svátky slavíme v období listopadu u nás. V rámci výuky angličtiny si pak obě skupiny (pod vedením paní učitelek Mgr. M. Nekovářové a Mgr. K. Málek) vzájemně ukázaly, jak slavily Halloween ve své třídě. Nechyběly kostýmy, práce s interaktivní tabulí, anglické písničky, hry nebo výtvarné práce, které dětem pomohly osvojit si nové vědomosti a osvěžit slovní zásobu. Budeme se těšit i na další společná dobrodružství, která nás ve 4. B čekají!