Projekt "Vánoční přání", 3.A (K. Málek)

30.11.2018

Vánoční čas se nezadržitelně blíží. Kromě setkání v rodinném kruhu je to čas, kdy můžeme své blízké něčím obdarovat a potěšit. Proto jsme se letos ve 3.A rozhodli zamyslet nad tím, jakým způsobem přípravu na Vánoce pojmout. A protože jsme chtěli zvolit nějaký nekomerční způsob, rozhodli jsme se dárky vyrobit. Přihlásili jsme se do výtvarného projektu „Vánoční přání", který pořádá společnost TAIKO pro tradiční Vánoční trhy na Staroměstském náměstí a vytvořili jsme dárečky pro své nejbližší. Obdarovaní jsme nakonec byli všichni a děti se radovaly také z dárečků a upomínkových předmětů, které jim budou tento den připomínat. Žáci společně donesou vyrobená přání na Staroměstské náměstí, kde budou oceněni za to, že na Vánoce mysleli na druhé více než na sebe. Video a fotografie, které jsme během akce pořídili budou ke shlédnutí na Vánočních trzích na Staroměstském náměstí a na webu a sociálních sítích Vánočních trhů Praha.