Škola v přírodě Černá hora, 1. stupeň, 6.A (V. Denková)

19.11.2016

sobota 26. 11.
Balíme a jedeme domů. Očekávejte nás mezi 11 a 12 h.

pátek 25. 11.
Dnes jsme zdárně zakončili náš pobyt. Dopoledne jsme měli výborný dort na rozloučenou. Odpoledne jsme si užili poslední procházku a zakončení s odměnami i pamětním listem. Večer byl nejlepší - užili jsme si diskotéku! Ráno si už jen zabalíme pyžamo a frčíme za Vámi!

čtvrtek 24. 11.
Dnes jsme měli celodenní výlet do Zoo ve Dvoře Králové nad Labem. Safari bylo sice zavřené, ale i tak jsme si výlet velmi užili. Celý areál jsme měli pro sebe, viděli jsme mnoho vzácných druhů zvířat a odvezli si opravdu hodně suvenýrů. :-) 2. C se pak před zpáteční cestou posilnila horkou čokoládou, což se před ostatními nedalo utajit. ;-) Při jízdě lanovkou jsme díky inverzi projeli vrstvu mraků a při návratu jsme mohli pozorovat západ slunce z kabiny lanovky. Večer se žáci 2. C, 3. C a 6. A zúčastnili soutěže "Černá hora má talent", při které byla přítomna i odborná porota ve složení Lucie Bílé, Dary Rolins, Pavola Habery a Rytmuse. Nebyla nouze o krásná, promyšlená a povedená vystoupení.

středa 23. 11.
Inverzní počasí nám dnes přálo a celý den jsme měli nádherné počasí! Druhé třídy si dopoledne užily umělý sníh na sjezdovce a sluníčko. Odpoledne se 2. A a 2. B vydali na větší výlet na Kolínskou boudu, Pražačku a dokonce cestou potkali ve výběhu různá zvířátka. 2. C, 3. C a 6. A si zase užili sportovní odpoledne. Večer jsme zhlédli animovaný film a šli jsme brzy spát. Zítra nás totiž čeká celodenní výlet do Zoo.

úterý 22. 11.
Dnes jsme měli výtvarné dílny. Mohli jsme si namalovat hrníček, vyrobit lapač snů nebo blok na kreslení. Práce se nám moc dařila! 6. A se hned ráno i přes mlhu vydala pěšky do cukrárny v Janských Lázních. Kolem poledního se konečně ukázalo sluníčko a krásné počasí vydrželo až do večera. Třídy 2. A a 2. B se vypravily k rašeliništi a rozhledně, 2. C, 3. C a 6. A pak pozorovaly západ slunce. Večer si pak zahrály týmové hry.

pondělí 21. 11.

Dnes jsme se probudili do mlhy, která nás provázela celý den. Dopoledne jsme se lehce učili a někteří si vyzkoušeli i nové zajímavé úlohy a disciplíny. Odpoledne byl bohatý program. 2. A si postavila sněhuláka z posledního sněhu a zahrála si Aktivity. 2. B využila posledních zbytků sněhu ke sněhové bitvě a pak se zahřála v literární  čajovně. 2. C, 3. C a 6. A se odpoledne zúčastnili výpravy na ledovec (ledovka opravdu byla) a večer prověřili své vědomosti v kvízu. Už se těšíme na zítřek, prý nám přijede překvapení!

neděle 20. 11.
Dnes jsme zažili krásné ráno - svítání jsme viděli z první ruky. Dopoledne jsme se snažili využít sníh a vyzkoušeli jsme naše lopaty a zimní omblečení - přežilo obojí! :-)  Odpoledne byl program také venku a my doufáme, že se nám bude dobře spát. Všichni jsme v pořádku a už se těšíme na další den!

sobota 19. 11.

Po 16. h jsme dorazili do Horského hotelu na Černé hoře. Večer se déšť změnil ve sníh. Hurá!
Všichni jsme v pořádku.